מי אנחנו


אומדיה שיווק באינטרנט החלה את פעילותה בשנת 2000 ומאז אנחנו מתמחים בשיווק באינטרנט – קידום אתרים, ניהול אתרים, כתיבת תוכן שיווקי והשבחת אתרים במטרה שהאינטרנט יהווה ערוץ שיווקי מהותי עבור האתר והחברה / גוף העומדים מאחוריו. משרדי החברה נמצאים במרכז תל אביב.

אומדיה שייכת לקבוצת אתיקה השקעות בע”מ ומהווה את הזרוע האינטרנטית שלה.

השירותים העיקריים שלנו:

קידום אתרים

שיפור מיקום האתר בתוצאות האורגניות (תוצאות חיפוש) בגוגל ובשאר מנועי החיפוש. המטרה שלנו היא להיות מקום ראשון – להיות בדף הראשון במקרים רבים לא מספיק ואתרים רבים אותם אנחנו מקדמים נהנים מהמקום הראשון – חשיפה רבה, כניסות רבות של גולשים וכמובן – מכירות.

ניהול אתרים ופורטלים

אתר אינטרנט מצליח זקוק לניהול שוטף ולעדכונים תדירים כדי לבלוט ולהוביל. אנחנו מנהלים עשרות אתרים ופורטלים בתחומים שונים. ניהול אתרים כולל עידכון תמידי של תוכן, מעקב אחר ביצועי האתר, ניטור מתחרים, שיפור ביצועי האתר והכנסותיו.

כתיבת תוכן

אנחנו מספקים באמצעות עשרות כותבים תוכן בכל תחום ולכל מטרה – החל מתוכן שיווקי איכותי ועד לתכנים להפצה. צוות הכותבים של אומדיה כולל אנשי מקצוע רבים כמעט בכל תחום שניתן להעלות על הדעת – ראיית חשבון, רפואה, סיעוד וגרונטלוגיה, ועוד. ניתן לפנות אלינו בבקשת תוכן בנושא ספציפי ובאופן חד-פעמי, או לשכור את שירותינו לאספקה שוטפת של תכנים לאתרים.

יעוץ

ניתן לקבל שירותי יעוץ קבועים או חד פעמיים – האתר שלכם תקוע ואתם לא יודעים למה? לא מצליחים לקדם אותו בתוצאות החיפוש? דפים נעלמו מגוגל? קבעו איתנו פגישה ונשמח לספר לכם מה אתם עושים לא נכון, מה ניתן ומה כדאי לעשות כדי להפוך את האתר שלכם למוביל בתחומו ברשת העברית. שירותי היעוץ ניתנים ליזמים, בעלי אתרים ומקדמי אתרים.

מיתוג באינטרנט

מיתוג באינטרנט כולל שירותים רבים – החל מניהול פרופיל ברשתות חברתיות, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, יצירת תדמית למותג מסחרי ועוד.

מי יכול להיות לקוח שלנו?

כולם נחמדים ויפים – אולם אנחנו בוחרים את הלקוחות שלנו בקפידה. לעולם לא ניתן שירות לפעילות לא לגיטימית, ותמיד נעדיף לקוחות שהעבודה איתם תאתגר אותנו. ביחד נוכל להגיע לגבהים חדשים.

הצוות שלנו

אופיר ורדי – קידום אתרים SEO

לאופיר ורדי נסיון עשיר בקידום אתרים, שיווק באינטרנט ובפיתוח עסקי. אופיר בעל תואר ראשון בכלכלה ובחשבונאות, בעל רשיון רואה חשבון, תואר שני במנהל עסקים ונסיון עשיר ביזמות עסקית ובשיווק באינטרנט.

צוות החברה כולל מנהלי תוכן, מומחים בקידום אתרים ובשיווק באינטרנט, אנשי תוכן וקופירייטינג, מעצבים, בוני אתרים ועוד.

ההתחייבות שלנו

אנחנו מתחייבים לשמור על האינטרס של כל לקוח – אנחנו פועלים בשיתוף פעולה ובשקיפות מלאה, מתחייבים לשמור על סודיות המידע אשר מגיע למשרדנו, לא לבצע פעולות אשר יפגעו באתר ולעשות את המקסימום להצלחה שלכם

אנחנו לא מסתפקים בפחות מהצלחה מלאה – ועשרות אתרים יכולים להעיד על כך!