מחשבונים חינם לבעלי אתרים


בעבר, בניית אתר אינטרנט איכותי הצריכה ידע וניסיון רב, כישורי תכנות או סכום כסף מכובד לטובת שירותיו של מישהו שמתמחה בתחום. אולם כיום, בניית אתר אינטרנט בסיסי דורשת מעט מאוד ידע, אם בכלל, ובעיקר כישורי גלישה ברשת – בחיפוש אחר מגוון אמצעים חינמיים או זולים, שיאפשרו לכם להקים אתר ראוי.

החל מדומיינים חינם, דרך אחסון אתרים בחינם וכלה במערכות ניהול בלוגים ואתרים, המאפשרים כמעט לכל אחד לנהל אתר, בתקציב מינימלי ואם ידע מועט מאוד בתכנות באינטרנט – דרושה רק סבלנות ויכולת חיפוש באינטרנט.

מה מרכיב אתר אינטרנט טוב?

בראש ובראשונה, אתר אינטרנט איכותי חייב להכיל תוכן איכותי. תוכן זה ניתן לכתוב בכוחות עצמנו, אם ניחנו במעט כישורי כתיבה, או לרכוש מידי כותבים המציעים את שירותיהם לבעלי אתרים.

אולם לא די בתוכן איכותי על מנת להבטיח קידום אתרים יעיל והתעניינות מצד הגולשים ברשת. על מנת למשוך גולשים אל האתר ולתת להם סיבה לעיין האתר לעומקו – חשוב לספק להם מוקדי עניין ורצוי כאלה שיעניקו להם ערך מוסף או שירות כלשהו.

אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות שילוב מחשבונים רלוונטיים באתר. הגולשים היום אוהבים לחשב כמעט כל דבר העולה על הדעת, החל מכמה לתת באירוע המתקרב, דרך משקל הגוף התקין וכלה בהחזרי המשכנתא הצפויים.

כיום ניתן למצוא באינטרנט מגוון רחב של מחשבונים שימושיים כמעט בכל תחום ואפילו בחינם! כך שאפשר לבחור מחשבון שמתאים לתוכן האתר שלכם ויעניק לגולשים באתר שירות שימושי שיחזיר אותם לאתר שוב ושוב.

איפה מוצאים ואיך בוחרים?

ברשת קיימים מגוון אתרים המציעים מחשבונים שונים בכל התחומים, אך במרבית המקרים מחשבון בודד יעלה לכם הון תועפות ואף תאלצו לשלם הון תועפות למתכנת שיתאים אותו עבורכם, יטמיע ויתחזק במשך הזמן. אלו הופכים את המאמץ ללא משתלם ומונע מבעלי אתרים להציע לגולשים שלהם שירות בסיסי ונוח.

מנגד, ראוי לציין את אתר מחשבונים לעם שמציע עשרות מחשבונים שימושיים בתחומים שונים, אותם תוכלו להטמיע באתרכם תוך דקות ספורות, ללא ידע קודם ובחינם!

באתר תוכלו לבחון כל מחשבון בטרם תבחרו לשלבו באתרכם ולאחר מכן להטמיע את המחשבון בעזרת קוד iframe נוח, בשני גדלים שונים לבחירה.

מומלץ שלא לשלב מחשבונים שאינם נוגעים לתחום האתר, כפי שלא מומלץ להכניס תוכן מאולץ לאתר. עם זאת ישנן מגוון דרכים ליצור קשר בין תוכן האתר למחשבון. כך למשל תוכלו למצוא אין ספור מחשבונים פיננסיים שיתאימו לכל אתר פיננסי, עסקי או משפטי.

אם אתרכם עוסק בתחום של עיצוב או שיפור הבית, תוכלו לשלב למשל מחשבון שמסייע לחשב שטחי קירות, או מחשב את כמות הרצפות הדרושות לריצוף חדר. באתרי בריאות תוכלו לשלב מחשבוני קלוריות, משקל ואפילו מחשבון הריון.

למעשה, ניתן למצוא מחשבון מתאים כמעט לכל אתר שתחפצו ולהפוך את האתר ליותר שימושי ומושך לגולשים.