יעוץ


נראה לך שכבר עשית הכל: חשבת ומצאת רעיון מקורי, ערכת תחקיר באינטרנט ובנית אתר מצוין שנראה נהדר. עכשיו נראה לך שהגיע הזמן לשבת על הכורסה בבית או במשרד ורק לחכות להמוני הלקוחות שיבואו ויציפו את העסק ולהתעשר מהכסף שהם עומדים לשלם. ובכל זאת, למרות שכל התנאים נראים אופטימליים, הלקוחות לא באים. משהו השתבש בתהליך, זה כבר ברור. השאלה הגדולה היא מה השתבש ולמה. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה כדי לעזור.

יעוץ לבעלי אתרים ולבעלי עסקים

נוכחות משמעותית ואפקטיבית ברשת אינה דבר מובן מאליו. יכול להיות שיש לך את השירות הטוב ביותר, ואפילו הזול ביותר, אבל ללא נוכחות ברשת אנשים מעטים ידעו שאתה קיים. מעבר לכך, כאשר מקדמים אתר באינטרנט קל מאוד לעשות טעויות ולגרום לנזק של ממש לנראות של האתר במנועי החיפוש.

אומדיה מציעה שירותי יעוץ לבעלי אתרים  בכל הקשור לקידום ושיווק באינטרנט. אנחנו נוכל לומר לך מה אתה צריך לעשות, מה אינך עושה כרגע, וכן לזהות מה אתה עושה לא נכון, בצורה הפוגעת בקידום האתר שלך. לחברה ניסיון רב בשיווק אתרים וקידום במנועי חיפוש, וכן רשת נרחבת של אתרי אינטרנט מצליחים בתחומים שונים.

יעוץ בנושא קידום אתרים

כיצד תוכל לגרום לאתר שלך להופיע ראשון במנוע החיפוש? הפיתרון הפשוט ביותר הוא פנייה לחברת קידום אתרים באינטרנט. חברות אלה עוסקות בקידום אתרים באינטרנט – SEO, בעבודת מדיה חברתית -SMO , ובקידום פרסום ממומן באינטרנט. מקדמי אתרים מחזיקים בניסיון ובכלים המאפשרים קידום אפקטיבי של האתר המראה תוצאות תוך זמן קצר יחסית. אומדיה בעלת ניסיון וידע רבים  בבניית מוניטין ברשת ובניקוי מוניטין בעייתי, בשיפור שירות לקוחות ברשת, ובמציאת פתרונות אסטרטגיים וטקטיים לבעיות שונות שלקוחותינו נתקלים בהן.

תמיד ניתן לפנות גם לפיתרון הפחות פשוט, וגם פחות יקר, ללמוד את הנושא באופן עצמאי ולקדם את האתר בכוחות עצמך. זה אפשרי, אך סביר להניח שייקח לך הרבה יותר זמן לקצור את פירות מאמציך. אנחנו ממליצים לקרוא את המאמר
קידום אתרים או קידום עסקים

יעוץ בנושא אפיון אתר אינטרנט

אפיון אתר חדש הוא הפעולה החשובה ביותר בתהליך הבניה של האתר. אפיון אתר הוא השלב הראשוני בבניית אתר אינטרנט חדש, שבו בונה האתר יושב עם הלקוח, מנתח את צרכיו ומגדיר כיצד יחולק האתר, איזה תוכן יהיה בו וכיצד הוא יחולק.

האפיון למעשה מגדיר כל דבר החל מהמראה של האתר, המבנה שלו, מה הוא מכיל, מהי ההיררכיה ובמה אנחנו מתמקדים. אפיון הוא עבודה רצינית הדורשת ידע רב ונסיון ואנחנו ממליצים לפנות לשם כך למקצוען..

למידע נוסף על אפיון אתר אנחנו ממליצים על המאמר אפיון אתר אינטרנט

לבחור כלי פרסום נכונים

מנהלי שיווק מחלקים את תקציב הפרסום של החברה באפיקי פרסום שונים, אך לעתים חבל להשקיע כספים ומאמצים מיותרים בערוצי פרסום שאינם מתאימים לאופי המוצר או השירות שאנו מעוניינים למכור. ישנם קמפיינים שיעבדו בצורה האפקטיבית ביותר בבאנרים וישנם קמפיינים שיניבו את התוצאות הטובות ביותר עם פרסומות בגוגל. לפעמים, אפשר לזנוח את אפשרויות הפרסום ולהשקיע בקידום אורגני באמצעות כתיבת תוכן.

חברת אומדיה וחברת TVK Strategies Online הן בעלת ניסיון של שנים רבות בשיווק באינטרנט, קידום אתרים, SMO בכל התחומים והפלטפורמות. נשמח לייעץ לכם ולסייע לכם למצוא את אפיק הפרסום המיטבי עבור הקמפיין שלכם.

להוציא את האתר מהבוץ

אחת הסיבות לכך שמוטב להיעזר בשירותיהם של מומחי מדיה חברתית ומומחי קידום באינטרנט היא שאדם שאינו מיומן ולא מעודכן בשינויים היומיומיים ברשת עלול לגרום ללקוח נזק אמיתי ומוחשי. הנזק נגרם לעתים מתחושות קשות של לקוחות המתלוננים על המוצר או השירות באינטרנט, ולעתים אף מזליגת מידע לא רצוי לרשת.

לעתים קרובות מקדמי אתרים לא מקצועיים גורמים לאתר לספוג עונשים מצד מנועי החיפוש הגדולים כתוצאה מפעילות מפוקפקת ואף בלתי חוקית שנעשית על מנת לקדם את האתר במנוע החיפוש. מנועי החיפוש מתוכננים לזהות ניסיונות לא כשרים לקדם אתרים, והם מפעילים מדיניות קשוחה של ענישה וחסימה של עברייני רשת קטנים כגדולים. עונש כמו “מצב תיבת חול” של גוגל עשוי להימשך חודשים רבים בהם האתר לא יופיע כלל באף תוצאה של מנוע החיפוש.

כאשר האתר שלנו מקבל עונש מסוג זה, עלינו לזהות תחילה מה הוביל לעונש, ולאחר מכן לפעול על מנת לשקם את מעמדו של האתר וכתוצאה מכך את מיקום עמודיו בתוצאות החיפוש. חברת אומדיה תאתר עבורך את הגורם לעונש ותמליץ לך אילו פעולות יחזירו אותו למעמדו הקודם.

האתר תקוע חודשים רבים במקומות לא אטרקטיביים בגוגל?

המודעות ששמת באתר אינן מניבות לחיצות ורווחים?

שילמת למקדם אתרים “מומחה” ואינך רואה תוצאות?

אתה מוזמן לפנות אלינו לייעוץ בנושאי קידום אתרים, ואנו נשמח לפתור לך את כל הבעיות ולהפוך את האתר שלך למוביל בתחומו. את התוצאות אתם תראו בשטח, ותרגישו בכיס בהקדם.

אולי מעניין אתכם שירותי פרמיום לבעלי עסקים?

קראתם כבר את הנחיות האיכות שלנו?